Palmbooster – stymulator wzrostu

 

Jeśli ktoś posiada już palmy, lub zamierza je nabyć, zdecydowanie polecam zakup rewelacyjnego stymulatora wzrostu do palm mrozoodpornych, który powoduje zwiększenie mrozoodporności rośliny, zapewnia szybszy wzrost, a to wszystko za sprawą niesamowitego przyrostu systemu korzeniowego. Każda palma wykopana z plantacji i przeniesiona w nowe miejsce lub roślina doniczkowa, przesadzana do gruntu lub do nowej donicy przeżywa niesamowity stres.

W wypadku roślin z plantacji, każde wykopanie jej z gruntu powoduje zniszczenie pewnej warstwy korzeni. Roślina musi odbudować bryłę korzeniową, aby dalej mogła spokojnie rosnąć. I tu właśnie niezastąpiony jest stymulator wzrostu, który właśnie odpowiada za budowę systemu korzeniowego.

(na zdjęciu zaprezentowane są 4 letnie sadzonki Jubaea Chilensis. Roślina na pierwszym planie podlewana była Palmboosterem. Proszę zwrócic uwagę na potężnie rozrośnięty system korzeniowy. Sadzonka jest zdecydowanie silniejsza od pozostałych.)

 

kolejne zdjęcie przedstawia świeżo posadzoną palmę Butia Capitata. Każde przesadzenie rośliny lub jej pierwsze wsadzenie do gruntu to dla niej wielki szok.


(zdjęcie przedstawia palmę 3 miesiące po stosowaniu Palmboostera – wyraźnie widoczne są nowe, świeże korzenie)

(a tak wyglądają korzenie po kolejnych 4 miesiącach stosowania stymulatora)

Palmbooster to środek, który zawiera niezbędne dla palm hormony oraz witaminy, których roślina sama nie może wytworzyć w okresie wzrostu żyjąc w chłodnym klimacie jakim niewątpliwie jest Polska (zbyt mało słońca i ciepłych dni). Dlatego dbając o prawidłowy rozwój palmy, każdy kto próbuje u siebie hodować palmy powinien używać stymulatora wzrostu.

Palmbooster to nie jest nawóz, dlatego nie należy zapominać o nawożeniu palm. Stymulator wpływając na przyrost masy korzeniowej powoduje to, że nawozy wchłaniają się bardzo szybko, przez co jesteśmy pewni, że nasza palma jest dokarmiona w odpowiedni sposób.

Palmbooster to najlepszy sposób na prawidłowy wzrost!!